top of page
abgg_surdurulebilirlik_banner.jpg

Sürdürülebilirlik

“ABGG Global Grubu olarak, başladığımız günden itibaren, sürdürülebilirlik başlığı altında incelenen etik, sorumluluk, toplumsal fayda ve çevreye saygı gibi konulara hep önem verdik, değer katmaya devam ediyoruz."

sdg-tr-05.png
sdg-tr-08.png
sdg-tr-09.png
sdg-tr-10.png
sdg-tr-12.png
sdg-tr-17.png
abgg_dijitaldonusum.jpg

Dijital Dönüşüm

ABGG Global Grubu'na göre dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik için önemli bir tamamlayıcıdır. Dijital dönüşümü, mümkün olan her alana entegre etmek daha sürdürülebilir bir ortam sağlamaktadır. ABGG, dijital teknolojilerin sunduğu olanaklardan en üst seviyede yararlanma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

abgg_operasyon.jpg

Operasyonel Mükemmellik

ABGG Global Grubu'na göre operasyonel mükemmellik, kusursuz planlamadan başlamaktadır. Önem sınıflandırması ve doğru zamanlama ile yüksek performanslı bir ortam yaratılmaktadır. ABGG, doğru iş yükü paylaştırma ve hızlı sorun çözme hedefiyle sürdürülebilirlik potansiyelini artırmaktadır.

abgg_inovasyon.jpg

İnovasyon

ABGG Global Grubu'na göre şirketler sürdürülebilirliği inovasyona dönüştürerek, hem toplum hem de şirketler için verimli ürünler, hizmetler ve süreçler yaratabilmektedir. ABGG, sürdürülebilir inovasyon ile sosyal ve çevresel etkileri iyileştirmeyi hedeflemektedir.

abgg_issagligi.jpg

İş Sağlığı ve Güvenliği

ABGG Global Grubu'na göre iş sağlığı ve güvenliği sanılandan daha önemlidir. Sürdürülebilir ve güvenli bir iş ortamı yaratabilmek için, daha fazla dikkat edilmelidir. ABGG, güvenliği ve sağlığı sürdürülebilirliğe entegre etmektedir. Bu sayede, çalışanlarını daha iyi korur ve sürdürülebilir bir ortam oluşturur.

abgg_surdurulebiliryatirim.jpg

Sürdürülebilir Yatırımlar

ABGG Global Grubu'na göre sürdürülebilir yatırım, kısa vadeli kazançlara göre değil, topluma ve ortama nasıl katkıda bulunulduğu ile ilgilidir. Doğru fikir, kaynak ve stratejiler ile sağlanabilmektedir. ABGG, sürdürülebilir yatırımlar ile sürdürülebilir bir geleceği hedeflemektedir.

abgg_toplum.jpg

Çalışanlar ve Toplum

ABGG Global Grubu'na göre sürdürülebilirlik bilinci aşılanmış bir topluma önem verilmelidir. Günümüzde alınan kararların, gelecek üzerindeki etkileri göz ardı edilmemelidir. ABGG, bu konuda bilgilendirme, teşvik ve destekleri ile iyi bir gelecek amaçlamaktadır.

bottom of page