top of page

Etik İlkeler ve Uyum

Biz

Altına imza attığımız her işi değerlerimize bağlı kalarak yaparız. Geçen zamanın kıymetini bilir, doğru zamanda doğru yerde olmaya özen gösteririz. Hiçbir zaman işi küçük ya da büyük olarak değerlendirmeyiz. Önem verir, değer katarız.

Çeşitlilik ve İnovasyon

Yenilikçi yaklaşımımızı her zaman belli eder, farkımıza yansıtırız. Gelişen teknolojiyi ve inovasyon yeteneğimizi itici güç olarak kullanırız. Çeşitliliğin, farklı olmanın ve fark yaratmanın gücüne inanırız. Bu sebeple bağımsız düşünür, kararları birlikte alırız.

Birlikte

Yenilikçi yöntemler ve güçlü iş birlikleri ile işimizi ileriye taşımak için cesaretle hareket ederiz. Karşımıza çıkan sorunların üstesinden gelir ve tecrübe birikimimize ekleriz. İnsana, çevreye ve işe gerekli değeri verir, toplum olarak gelişiriz.

Sürdürülebilir Gelecek

Bakmak ve görmek arasındaki farkı bilir, geçmişe değil geleceğe odaklanırız. Sürdürülebilir çözümler hedefleriz ve ancak bu şekilde gelecek için faydalı olabileceğimizi düşünürüz. Günümüzde alınan her kararın, geleceğin temellerini attığını bilerek hareket ederiz.

abgg_kurumsal_banner.jpg

Değerler

Girişimcilik

Yaratıcı fikirleri destekler ve teşvik ederiz.

Sorumlu Vatandaşlık

Kültüre, topluma, çevreye ve geleceğe sahip çıkarız.

Güvenilirlik

Doğru olanı savunur ve sözlerimizi tutarız.

Bakış Açısı

Bakmak ve görmek arasındaki farkı bilerek hareket ederiz.

Birlik Olmak

Paylaşmaya ve birlikte gelişmeye önem veririz.

Çeviklik

İnce eleyip sık dokur, zamanında harekete geçeriz.

bottom of page