top of page
marsndraft_logo.png
MD Printing Transparent kopya.png
MD Commercial Transparent kopya.png

Tasarım ve Pazarlama

Mars&Draft Yaratıcı Topluluğu fikirleri hayata geçirip, güçlü markalar yaratmaktadır.

abgg_mizuno.jpg
mizuno_abgg.png

Örnek Marka: Mizuno Türkiye

Japonya merkezli Mizuno, 1906 yılında kurulmuştur. Günümüzde golf, tenis, beyzbol, voleybol, futbol, koşu, ragbi, kayak, bisiklet, judo, masa tenisi, badminton, boks ve atletizm için spor malzemeleri üreten global bir markadır.

doganlazer_logo.png

Örnek Marka: Doğan Lazer

Doğan Lazer, 2011 yılında kurulmuştur. Karsan, Bozankaya, Nurol Teknoloji ve QMT GmbH gibi uluslararası markalara metal parça üretimi yapmaktadır. Başlıca otomotiv ve savunma sanayi alanlarında hizmet vermektedir.

abgg_doganlazer.jpg
abgg_pointotonomi.png
abgg_point.png

Örnek Marka: Point Otonomi

Point Otonomi, Ankara Otonomi kompleksi içinde bulunan en fazla araç kapasitesi ve en büyük ofis boyutlarına sahip yerleşkedir. Yenilikçi ve kullanışlı tasarımı sayesinde, işletmelerin bir adım öne geçmesini sağlamaktadır.

beemo_logo.png

Örnek Marka: Beemo

Beemo gelişmiş, güvenli ve kullanıcı dostu tasarıma sahip bir mobil cüzdan uygulamasıdır. Kullanıcıya QR kod ile ödeme, paket servis, gel-al, masaya sipariş ve ulaşımda ödeme (toplu taşıma) özelliklerini sunar. İşletmeler için de mobil pos, panel gibi dijital dönüşüm hizmetleri ve pazarlama desteği verir.

abgg_beemo_1.png
abgg_albayrak.png
marsndraft_logo.png

Branding ve Kurumsal Kimlik

Yeni bir oluşumun markalaşması, doğru algılanması, bilinirliği ve iletişimi çok önemlidir. Amaca yönelik, işlevsel ve yaratıcı yaklaşımımız ile markaların geleceğine yön veriyoruz. İnsanların farklı kimlikleri ve kişilik özellikleri olduğu gibi, markaların da benzer olduğunu biliyoruz. İşte bunun için buradayız.

marsndraft_logo.png

Tasarım, Dijital Ortam ve Ofset Baskı

Dijital ortam tasarımlarından, ofset baskılı ürünlere varan geniş bir çalışma alanımız bulunuyor. Ödüllü bir marka olarak, tüm çalışmaları titizlikle yürütüyoruz. Ayrıca, sektörel teknolojiyi yakından takip ediyor ve uyguluyoruz.

abgg_mars1.jpg
abgg_mars2.jpg
marsndraft_logo.png

Planlama ve Danışmanlık

Strateji, kampanya oluşturma, reklam planlama, hedef kitle çalışmaları ve ortam seçimleri gibi konularda destek oluyoruz. Özel talep ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

bottom of page