top of page
ABGG Ventures Transparent.png

Girişim Sermayesi ve Yatırım

ABGG Ventures Türkiye ve Dünya'da erken aşama girişimlere yatırım yapmaktadır.

helebi_web.jpg

Mevcut Yatırım: Helebi (Türkiye)

Helebi, tanınmış kişiler ile kitlesini bir araya getirmenin heyecanı ile doğmuştur. Mobil uygulama aracılığı ile herkesin kolayca ünlülere ulaşması ve iletişim kurması hedeflenmektedir. Ayrıca, işletmeler için de pazarlama çözümleri sunar.

abgg_helebi-100-min.jpg
abgg_hycube-100-min (1).jpg
hycube_logo.png

Mevcut Yatırım: Hycube (Almanya)

Mannheim merkezli Hycube, yenilenebilir enerji sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. Yenilenebilir enerji depolama çözümleri ile, dünyayı daha temiz bir yer haline getirmeyi hedeflemektedir.

abgg_easyhire1.png

Mevcut Yatırım: easyHire (Çok Uluslu)

İngiltere merkezli easyJet Hava Yolları'nın da sahibi olan "easy" Grubu'nun bir girişimi olan easyHire, iş makinesi ve iş ekipmanları kiralamayı son kullanıcı için daha kolay bir hale getirmeyi hedefliyor. Bunu yaparken de bulut tabanlı, inovatif bir teknoloji kullanıyor.

abgg_easyhire2.png
abgg_ssfc2.jpeg
ABGG_SSFC.png

Mevcut Yatırım: South Shields FC (İngiltere)

İngiltere merkezli South Shields Futbol Kulübü, 1974 yılında kuruldu. Northern Premier Ligi'nde yer alıyor. 3500 kişi kapasiteli Mariners Park futbol yerleşkesi, kulübe ev sahipliği yapıyor.

nevomo_logo.jpeg

Mevcut Yatırım: Nevomo (Polonya)

Nevomo, hyperloop teknolojisinden aldığı ilham ile (Magrail) demiryolu sistemlerini geliştirmeyi amaçlıyor. Mevcut demiryolu altyapısını en az iki kat (550 kph) hızlandırmayı hedefliyor. İleri aşamada ise bu hibrit sistemi tamamen hyperloop'a dönüştürerek, 1000 kph hıza ulaşmayı planlıyor.

abgg_v_nevomo.jpg
abgg_gs_1.jpg
ABGG Ventures Transparent.png

Erken Aşama Girişim Yatırımı

Geleneksel sektörleri değiştirmeyi veya yeniden yaratmayı hedefleyen, farklı, öncü ve hedef odaklı girişimlerin her zaman destekçisiyiz. Farklı olmanın gücüne inanıyoruz ve geleceğe yön verecek fikirlerin değerini biliyoruz.

ABGG Ventures Transparent.png

Bağlantı, Destek ve Danışmanlık

Bağlantı kurma (networking), iş geliştirme, ölçeklendirme, resmi ilişkiler, birleşme ve satış konularında destek oluyoruz. İhtiyaçlara özel çözümler sunuyor ve doğru yönde büyümeye katkıda bulunuyoruz.

abgg_gs_2.jpg
bottom of page