top of page

Hakkında

ABGG Global Grubu farklı çalışma alanlarına organize biçimde değer katar ve geleceğe sahip çıkar.

hakkinda_banner1.jpg

Sürdürülebilir ve akılcı girişimlere yatırım yaparak ilerleriz.

girisim_ikon.png
tekstil_ikon.png
teknoloji_ikon.png
kreatif_ikon.png

ABGG Global Grubu'nun temellerinde farklı olmak yatıyor. Alışılmışın aksine, daha yenilikçi ve akılcı girişimlere destek veriyoruz. Kısa dönemli kazançlar yerine sürdürülebilir hedefler koyuyoruz. Farklı olmaktan gurur duyuyor ve keyif alıyoruz. Daha dinamik ve genç yeteneklere olanak tanımak, bizim için çok önemli. Günümüzde fikirlerin ve inovasyonun çok daha değerli olduğunun farkındayız. Yeni düşüncelere yer veriyor ve geliştiriyoruz. Bunları yaparken, tüm eşitsizliklerin de önüne geçmeye öncelik veriyoruz.

Yaratıcılığı ve teknolojiyi mevcut ortamlara entegre etmek hedeflerimizden biridir. Bu sayede daha verimli, sürdürülebilir, hızlı, kolay, ekonomik ve çevreci çözümlere ulaşılabileceğinin bilincindeyiz.

 

Sürdürülebilir büyümeye, ancak çevre koruma yaklaşımını karar alma süreçlerimize dahil edersek ulaşabiliriz. Sağlıklı bir işin, sağlıkla işleyen bir gezegen olmadan bir anlamı olmadığına inanıyoruz. İçinde bulunduğumuz tüm sektörleri ilgilendiren temel konulardan biri olan iklim değişikliği ile mücadele kapsamında, inovasyon yapmayı, iş birlikleri geliştirmeyi, verimliliğimizi artırmayı ve bu kapsamda uyum önlemleri almayı önemsiyoruz.

ABGG_Global_Grubu.png
2022_TÜRKİYE_Profesyonel Hizmetler.png
2022_TÜRKİYE_Anadolu.png
2022_TÜRKİYE_for Innovation by All.png
2023_TÜRKİYE_National_Final_national.png
bottom of page